Aksesuar

Firmamızın aksesuar departmanında, müşterilerimizin çok çeşitli sektörlerde taleplerine cevap vermekteyiz. Hazır giyim ve konfeksiyon, ev tekstili, tente, çadır ve branda grupları, hediye paketi süsleme ve paketleme ve daha birçok sınırsız alanda ürün çeşitliliği ile 30 yılı aşkın süredir müşterilerimizin yanında yer almaktayız.

Aksesuar

Metal

Aksesuar departmanımızda; çok çeşitli çakma düğme, çıtçıt ve rivet modelleri, ABS ve metal kemer tokaları, stoper, bağucu, agraf ve yüzlerce değişik model aksesuarlar siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. 30 yılı aşkın süredir Türkiye'nin önde gelen konfeksiyon firmalarına hizmet vermekte olan firmamız, tasarlamış olduğunuz ürünlere küçük dokunuşlarla hayat vermektedir. Firmalarınız için özel çalışmalar, talepleriniz doğrultusunda beğeninize sunulmaktadır.
Metal Aksesuar  

Çakma Düğme
Denimler, yıkamalı gruplar,kumaş ve kanvas pantolonlarınızda erkek ve bayan olmak uzere kullanabileceğiniz kaliteli, şık ve birbirinden farklı modellerle ürünlerinizi tamamlar.
Çakma Düğme  
Çıtçıt
Dikme ve çakma modelleriyle gömlekten pantolona, monttan kabana yüzlerce çeşidiyle tasarımlarınıza şıklık katar.
Cıt Cıt  
Stoper-Bağucu
Daha çok spor giyim ve dış giyimde kullanılırlar. Ayrılmaz ikilidir. Genellikle ürünlerde birlikte kullanılarak birbirini tamamlarlar.
Stopper  
Elcik
Birbirinden değişik modellerle fermuarlarınızı süsler, ürününüze kişisellik katar.
Elcik  
Tokalar
Metalden polyestere, abs'den plastiğe birçok modeli mevcuttur. Yelek tokaları, mont, kaban, pardösü, trençkot tokaları, her ende ve her boyda siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Toka  
Agraf
Değişik boy ve modelleriyle geniş bir koleksiyona sahip olduğumuz bu ürün grubu her türlü üründe kullanım imkanı sağlar.
Agraf  
Rivet Trok
Asıl kullanım alanı denim ve yıkamalı pantolonlar olup, günümüzde her türlü iç ve dış giyimde süsleme amaçlı da kullanılmaktadır. Pirinç ve zamak olmak üzere birçok alternatifi bulunmaktadır.
Rivet  
Kuşgözü
Zamak ve pirinç olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Piyasada bulunan kuşgözlerinden kalite olarak çok üstündür. Oval, dikdörtgen, çift delikli olmak üzere birçok alternatifi bulunmaktadır.
Kuşgözü  
Smokin Grubu
Bir smokinde kullanılabilecek her urun bünyemizde mevcuttur. Smokin gömlek düğmesi, yaka iğnesi, kol düğmesi, yelek tokası, kravat iğnesi, dar-dokuma şeritler ile geniş bir koleksiyona sahibiz.
Smokin  
Markanıza özel logolu çalışmalar
Bizim oluşturduğumuz koleksiyonlar veya sizin vereceğiniz çizimlerle her üründen logolu çalışma yapmaktayız. Çakma ve dikme plakalar, çakma düğme, çıtçıt, rivet, elcik ense askılığı ve daha uygulanabilecek birçok ürün ile siz müşterilerimizin yanında yer almaktayız.
Metal Aksesuar  

Dar - Dokuma

Dar - dokuma ve şerit ürünlerimiz; %100 ithal olup, dünyanın birçok ülkesinden bünyemize girerek ürünlerinizi tamamlamanıza yardımcı olmaktadır. Dar - dokumalar; saten, pamuk, jakarlı ürünler, yün, ipek, lastik ve kemerlik kolonlar ile ürün çeşitliliğinde fark yaratmaktadır.
Dar Dokuma  

Dar Dokuma